Kokmateriālu Impregnēšana

Kokmateriālu impregnēšana

Mēs piedāvjam impregnēšanu augstspiediena autoklāvos, kur noteiktā režīmā, tiek nodrošināta kokmateriālu piesūcināšana ar antiseptiķiem.

  • TANALITH, zaļas krāsas impregnants: Produkti ir paredzēti rūpnieciskam pielietojumam, izmantojot augstspiediena apstrādes procesus, kas iespiež koksnes aizsarglīdzekli dziļi koksnes struktūrā. TANALITH saime piedāvā produktu variācijas ar dažādām krāsām un ūdens atgrūšanas spēju atbilstoši konkrētā tirgus prasībām. Ar TANALITH apstrādātos kokmateriālus var izmantot visu lietošanas klašu lietojuma veidiem.
  • Tanatone- brūnas krāsas impregnants: Ir krāsvielas piedeva Tanalith E antiseptiķiem, kas dod kokmateriālam pēc apstrādes brūnu nokrāsu, saglabājot visas impregnēšanas procesā iegūtās koksnes aizsardzības īpašības.
  • Vacsol Aqua, Bezkrāsains koksnes aisardzības līdzeklis iekšdarbiem ar iespēju tālākai krāsošanai un apstrādei. Vacsol Aqua koksnes aizsarglīdzekļi ir paredzēti rūpnieciskam pielietojumam, izmantojot pārbaudītu zema spiediena, dubulta vakuuma apstrādes procesu, kas koksnes komponentēm nodrošina aizsargapvalku. Šī procesa laikā uzsūcas tikai neliels aizsarglīdzekļa daudzums, tādēļ kokmateriālu izmēru maiņa pēc apstrādes ir minimāla.

Pēc šīs apstrādes kokmateriālu izskats faktiski ir tieši tāds pats, kaut arī vajadzības gadījumā var pievienot krāsas indikatoru. Vacsol Aqua apstrāde ir piemērota 1., 2., un 3., lietošanas klases kokmateriāliem lietojumam ar pārklājumu.

Pēc apstrādes ar Vacsol, piedāvājam kokmateriāla žāvēšanu kaltē, kas ļauj uzreiz dēļus krāsot vai eļļot

Uzdot Jautājumu

"Nevēlies Gaidīt?"

"Zvani mums tagad un uzzini savu piedāvājumu"

CALL ME
+
Atvzanīt
Zvanīt
Norādes