Kokmateriālu Impregnēšana:

Mēs piedāvājam impregnēšanu augstspiediena autoklāvos, kur noteiktā režīmā, tiek nodrošināta kokmateriālu piesūcināšana ar antiseptiķiem.

  • TANALITH, zaļas krāsas impregnants: Produkti ir paredzēti rūpnieciskam pielietojumam, izmantojot augstspiediena apstrādes procesus, kas iespiež koksnes aizsarglīdzekli dziļi koksnes struktūrā. TANALITH saime piedāvā produktu variācijas ar dažādām krāsām un ūdens atgrūšanas spēju atbilstoši konkrētā tirgus prasībām. Ar TANALITH apstrādātos kokmateriālus var izmantot visu lietošanas klašu lietojuma veidiem.
  • Tanatone- brūnas krāsas impregnants: Ir krāsvielas piedeva Tanalith E antiseptiķiem, kas dod kokmateriālam pēc apstrādes brūnu nokrāsu, saglabājot visas impregnēšanas procesā iegūtās koksnes aizsardzības īpašības.
  • Vacsol Aqua, Bezkrāsains koksnes aisardzības līdzeklis iekšdarbiem ar iespēju tālākai krāsošanai un apstrādei. Vacsol Aqua koksnes aizsarglīdzekļi ir paredzēti rūpnieciskam pielietojumam, izmantojot pārbaudītu zema spiediena, dubulta vakuuma apstrādes procesu, kas koksnes komponentēm nodrošina aizsargapvalku. Šī procesa laikā uzsūcas tikai neliels aizsarglīdzekļa daudzums, tādēļ kokmateriālu izmēru maiņa pēc apstrādes ir minimāla.

Saņem atbildi uz savu jautājumu 5 minūšu laikā katru darbadienu no 7.00 – 21.00

Tirdzniecības laukuma darba laiks:

P - P 8:00 - 18:00 | Sestdiena 9:00 - 15:00

Zvanīt
GPS