Māju Būvniecība:

Māju būvniecība ir sarežģīts process, kas prasa vairāk kā desmit procesu koordināšanu vienlaicīgi, sākot ar materiālu sagādi, beidzot ar projekta autoruzraudzību. Savā darbā izmantojam modernākos projektu vadības instrumentus, kas padara procesus pārskatāmus un viegli vadāmus.

Viens no mūsu pieprasītākajiem māju risinājumiem ir frēzbaļķu māja ar dubultās brusas sienām, kas ir unikāla vienlaicīgi ar savu vienkāršo risinājumu un tai pat laikā ar ļoti augstu energoefektivitātes koeficientu. Šis māju būvniecības veids ir vienīgais, kas saglabā koka mājas būtību un atbilst būvnormatīvu energoefektivitātes prasībām.

Dubultās brusas tehnoloģija Latvijā ienākusi samērā nesen, bet pierādījusi sevi
ar ļoti augstiem energoefektivitātes rādītājiem, kas šādi būvētu māju
īpašniekiem ilgtermiņā palīdz ietaupīt patiešām iespaidīgas naudas summas.
Piemēram, 120 m2 lielai mājai pietiks ar apkures katlu, kura jauda ir 5-10 kW, tādējādi izmaksas par karstā ūdens uzsildīšanu un apkuri pie vidēji aukstiem laika apstākļiem būs tikai 45€ mēnesī. Vizuāli šāds risinājums būs tikpat estētisks kā klasiskā guļbūve, bet energoefektivitātes ziņā tas būs daudz pārāks.

Izvēloties mūsu būvētās mājas, Jūs saņemsiet:

  • māju ar augstu energoefektivitāti un ugunsdrošības līmeni;
  • mājas projektu, kas saskaņots ar būvvaldi;
  • ēku ar siltuma caurlaidības koeficientu U 0,14 W/m²k, kādu nespēj nodrošināt klasiskās guļbūves;
  • iespēju izvēlēties no standarta projektiem vai, sadarbojoties ar Latvijas arhitektiem, izstrādāt individuālu mājas projektu;
  • Latvijas būvnormatīvu prasībām atbilstošu māju, kuru varēs bez problēmām apdrošināt un nodot ekspluatācijā, atšķirībā no klasiskās guļbūves (klasiskās guļbūves dokumentos tiek noformētas kā vasarnīcas, tāpēc to apdrošināšana izmaksā dārgāk);
  • skiču un pilnu projektu izstrādi 6 nedēļu laikā;
  • kvalitatīvu un saskaņotos termiņos veiktu darbu izpildi, kuru veiks kvalificēti un pieredzējuši būvdarbu speciālisti.

Saņem atbildi uz savu jautājumu 5 minūšu laikā katru darbadienu no 7.00 – 21.00

Tirdzniecības laukuma darba laiks:

P - P 8:00 - 18:00 | Sestdiena 9:00 - 15:00

Zvanīt
GPS