Par Mums

Pieredze Un Inovatīvi Risinājumi

Ar koka māju būvniecību, projektēšanu un kokmateriālu tirdzniecību nodarbojamies kopš 2006. gada. Šinī laikā esam realizējuši daudz projektu Latvijā un ārpus valsts robežām. Mūsu namdari ir strādājuši 13 valstīs. Visi mūsu darbinieki ir ieguvuši specializētu celtniecības izglītību.

Individuāla Pieeja Un Atbildība Par Paveikto

Projekta realizācija ir sarežģīts process un bieži tas nav atkarīgs tikai no klienta vai būvnieka organizācijas, bet arī citiem apstākļiem, kas var ietekmēt projekta gaitu. Mēs esam risinājuši pat šķietami neiespējamas problēmas, kas pēkšņi ir ietekmējušas projekta realizācijas gaitu.

Sadarbojoties ar mums, jums nebūs jāuztraucas par sava projekta realizācijas
veiksmīgu gaitu!

Projektējot koka māju, ir svarīgi, lai arhitektam būtu pieredze šādu konstrukciju projektēšanā. Diemžēl mūsu pieredze rāda, ka bez sadarbības ar konstruktoru, bieži tiek pieļautas kļūdas mājas plānojumā, kuru pārstrādāšana ir saistīta ar laika zudumiem un nereti ar saimnieku vilšanos.

Mēs piedāvājam jau pieredzējušu arhitektu un konstruktoru pakalpojumus vienuviet, kas nodrošinās optimālāko projektēšanas procesu.

Kad 2006. gadā sākām strādāt koka māju būvniecības nozarē, ļoti izplatīta bija
ciematu būvniecība. Mūsu pirmais būtiskākais būvniecības projekts bija Ülemiste ciemats Igaunijā, kur uzbūvējām 15 mājas. Pie citiem būtiskiem projektiem varam atzīmēt, Kalnciema ielas, Rīgā koka nama fasādes restaurāciju, koncepta mājas būvniecību Helsinku centrā, kas bija Oulu universitātes projekts ar mērķi popularizēt dzīvošanu koka mājās, pašvaldību projekti Austrijā un Vācijā. Mūsu tālākā uz Ziemeļiem uzbūvētā māja ir aiz polārā loka Murmanskā, Dienvidos tā ir Kipra ar 7 mājām, austrumos kempings Dienvidkorejā ar 14 mājiņām un Rietumos Luksemburga.

Mūsu galvenā vērtība ir apmierināts klients un darbinieks, kas piedalās klienta mājas būvniecības procesā. Ir ļoti svarīgi, lai katrs projektā iesaistītais darbinieks savu darbu dara ar prieku un augstu atbildības sajūtu, kas nodrošinās nevainojamu rezultātu.

Mūsu izstrādātie risinājumi ir dabai draudzīgi, ilgmūžīgi, ar augstu energoefektivitāti un vienmēr aktuālu estētisko izpildījumu, kas iekļausies gan klasiskajā, gan modernajā arhitektūrā.

Drošība Un Kvalitāte

Darba procesā rūpējamies par mūsu darbinieku un apkārtējo drošību, lai mūsu darba process būtu ne tikai ātrs un profesionāls, bet arī drošs.

Modernākie Risinājumi

Būvniecības nozare ir stingri reglamentēta un koka māju būvniecība ir viena no visvairāk reglamentētām un vienlaicīgi ar vislielāko kļūdu skaitu, ko pieļauj nekvalificēti uzņēmumi, piedāvājot ekonomiskus risinājumus saviem klientiem.
Mēs piedāvājam tikai pārbaudītus, būvnormatīvu prasībām atbilstošus risinājumus, kas ir unikāli Latvijas tirgum.

Profesionāls Darbaspēks

Mūsu darbiniekiem ir specializētā izglītība būvdarbu veikšanā, kas pastāvīgi tiek papildināta pie labākajiem nozares speciālistiem Latvijā un arī semināros ārvalstīs.

Mēs Ejam Vienā Solī Ar Laiku

Mūsdienu tehnoloģijas, ļauj kokam kā celtniecības materiālam graut līdz šim iestāvējušos šablonus. Koka nams 36 stāvu augstumā vairs nav inženieru konceptuāls projekts, bet realitāte. Ugunsdroša koksnes apstrādes tehnoloģija ir produkts, kuru jau vairākus gadus piegādājam saviem klientiem. Šo sarakstu ar koksnei šķietami neraksturīgām īpašībām varam turpināt, un tuvāko gadu laikā tehnoloģiju zinātnieki mūs nebeigs pārsteigt. 

Mēs cenšamies sekot visām jaunākajām koksnes tehnoloģiju un apstrādes inovācijām, kuras iespēju robežās ieviešam arī savā darbā, lai klientiem varētu piedāvāt kvalitatīvus un mūsdienīgus risinājumus.

Smart Wood Technology komanda ir piedalījusies projektos, kas saistīti ar koka māju būvniecību vai materiālu piegādi 13 valstīs uz 2019 gadu. Katru gadu, mūsu ģeogrāfija palielinās par vismaz vienu valsti uz šīs planētas. Tomēr, mūsu dzimtās zemes āres arī netiek aizmirstas un mēs ar lielāko prieku apkalpojam vietējos Latvijas klientu pieprasījumus.

Cerot uz abpusēji veiksmīgu un ilglaicīgu sadarbību!

SIA “Smart Wood Technology” valdes loceklis.

Normunds Broks

Saņem atbildi uz savu jautājumu 5 minūšu laikā katru darbadienu no 7.00 – 21.00

Tirdzniecības laukuma darba laiks:

P - P 8:00 - 18:00 | Sestdiena 9:00 - 15:00

Zvanīt
GPS